Uparte serca: Fantazja erotyczna

http://www.dreamstime.com/stock-photos-cowboy-lasso-image847973

Grady otrzymuje w spadku ranczo, lecz jego rodzice załączają do swego testamentu dziwne zastrzeżenie. Musi je prowadzić wspólnie z Shanyą, ich chrześnicą. Rodzice wiedzą, co ta para do siebie czuje, choć żadne z nich nie jest w stanie tego przyznać. Dłuższa rozłąka sprawia, że serca stają się bardziej czułe, lecz czy to koniecznie oznacza, że będą chcieli zamieszkać razem? Czy ich miłość i pożądanie są na tyle silne?

W tym krótkim opowiadaniu, składającym się z około 5000 słów, znajduje się wiele scen o charakterze ewidentnie erotycznym. Zawiera ono bardzo opisowy język oraz podejmowane są w nim tematy seksualne. Jest przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych, zainteresowanych tego typu utworami tam, gdzie sprzedaż i czytanie tego typu utworów nie narusza lokalnych przepisów prawa.

 Urywek:

Aż wciągnęła ze świstem powietrze, gdy Grady nagle znalazł się tuż przy niej, ściskając mocno jej ramiona, a jego przystojną twarz wykrzywił grymas determinacji i wściekłości.

Nie ma żadnego ale  – syknął.

Czuła jego gorący oddech prawie na swych ustach i wymagało to całej siły jej woli, by nie zlikwidować tej niewielkiej przestrzeni między nimi i nie poczuć ponownie smaku jego ust. Lata minęły od ich ostatniego pocałunku, lecz czas nie zatarł tego wspomnienia ani odrobinę. Żaden mężczyzna nie całował jej tak, jak Grady w tę gorącą letnią noc w jej osiemnaste urodziny. Była wtedy jeszcze dziewicą, ledwo całowała się z paroma chłopakami. Tych kilku, z którymi to robiła tym właśnie byli – chłopcami. Grady miał wówczas dwadzieścia dwa lata. Był mężczyzną. I to niezwykle doświadczonym mężczyzną.

Kobo

Also Apple, Google and SmashwordsLeave a Reply

Share this Page

Like our content?  Share it with the world.

Facebook
Twitter
Google+
Pinterest
Linkedin0
DiggDigg0
Tumblr0
Stumbleupon0
Reddit0
Delicious0
E-mail
Blogger0