Od sekretarki do seksualnej niewolnicy: Fantazja BDSM

Emily to niewinna, dwudziestoletnia studentka college’u, która dostaje pracę jako osobista asystentka/sekretarka i zaczyna pożądać swojego szefa. Czując się zazdrosna po tym, jak jej szef spotkał się z pewną piękną kobietą, przypadkiem nakrywa go na chłostaniu owej kobiety, po czym ma okazję przyglądać się przez pewien czas ich igraszkom, a następnie pozwala sobie na otrzymanie odrobiny bólu, za co zostaje nagrodzona seksem ze swoim szefem.

To czysto erotyczne opowiadanie składa się z 5000 słów. Oparte jest o sugestywny język oraz tematykę seksualną. Jest ono przeznaczone wyłącznie dla zainteresowanych tego typu treściami osób dorosłych, które powinny ograniczyć ich przeglądanie do miejsc, gdzie sprzedaż oraz korzystanie z tego typu materiałów nie narusza żadnych lokalnych przepisów.

Fragment:

Don odsunął od niej dłoń z laską. – Zacznijmy od czegoś łagodniejszego. – Don wszedł za biurko i wrócił z pejczem, którego rączkę podał Emily. Emily zważyła go w dłoni i przebiegła palcami po trzonku i klapce na jego końcu.

– Podoba ci się? – spytał Don. Emily skinęła głową. – To dobrze – powiedział Don, wyciągając pejcz z dłoni Emily, a potem chwycił ją i popchnął na krawędź biurka, jednym płynnym ruchem zadzierając jej sukienkę do góry i odsłaniając pośladki. Emily zerknęła na niego przez ramię, chcąc coś powiedzieć, ale Don ją uprzedził: – Chyba nie spodziewałaś się, że pozwolę ci zranić moją niewolnicę, co? – Zanim to zdanie dobiegło końca, poczuła chłodną skórę przesuwająca się po wewnętrznej stronie jej uda. Chciała się sprzeciwić i powiedzieć mu „nie”, ale nie była w stanie. Jej kolana zrobiły się miękkie, podczas gdy pejcz wjeżdżał jej coraz wyżej po nodze i w końcu delikatnie poklepał jej mokre majteczki i cipkę. Emily jęknęła, czując, jak nacisk pejcza na jej cipkę nieznacznie rośnie, a jej ciało natychmiast zareagowało na zwiększony nacisk, wyginając się do tyłu i napierając na pejcz.

Smashwords

KoboLeave a Reply

Share this Page

Like our content?  Share it with the world.

Facebook
Twitter
Google+
Pinterest
Linkedin0
DiggDigg0
Tumblr0
Stumbleupon0
Reddit0
Delicious0
E-mail
Blogger0