Niszczyciele ślubu: Erotyczna fantazja zemsty

Sexy woman hugging her husband

Nick jest wkurzony – jego była ma czelność zaprosić go na swój ślub po tym, jak wcześniej wyczyściła mu konto bankowe i uciekła z innym mężczyzną. Przychodzi na ślub z zamiarem wyrównania rachunków. Phoebe też jest wkurzona – były narzeczony, który ją zdradził, wyprawia wesele w jej hotelu. Phoebe przyłącza się do Nicka w jego próbie sabotażu przyjęcia weselnego. Ostateczna zemsta zostaje w pełni zrealizowana  – w apartamencie nowożeńców.

W tym krótkim opowiadaniu, składającym się z około 5100 słów, znajduje się wiele scen o charakterze ewidentnie erotycznym. Zawiera ono bardzo opisowy język oraz podejmowane są w nim tematy seksualne. Jest przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych, zainteresowanych tego typu utworami tam, gdzie sprzedaż i czytanie tego typu utworów nie narusza lokalnych przepisów prawa.

Urywek:

Ściskając ją w talii, Nick pociągnął ją bliżej, a kiedy jej nogi owinęły się wokół jego bioder, uświadomił sobie, że najwyraźniej uniósł ją do góry. Phoebe wcale to nie przeszkadzało, sądząc po tym, jak mocno uczepiła się jego włosów. Ten nowy kąt dał mu lepszy dostęp do jej ust, jęknął z uznaniem, gdy jej język spotykał się z jego raz za razem.

Nick ścisnął mocno jej tyłek – częściowo po to, aby upewnić się, że mu się nie wyślizgnie, lecz głównie dlatego, że po prostu tego chciał – i obrzucił ją serią delikatnych pocałunków oraz nieco ostrzejszych ugryzień wzdłuż jej szyi. Westchnęła z jękiem wprost w jego ucho i wbiła mu kostki w plecy. Ten ruch sprawił, że poczuł jak rosnąca erekcja w jego jeansach napiera na zamek od spodni i  ugryzł ją w ramię nieco mocniej, niż zamierzał. Kiedy w odpowiedzi wbiła zęby w jego kark, uznał, że potraktowała to jako zachętę.

Kobo

Also Apple, Google and SmashwordsLeave a Reply

Share this Page

Like our content?  Share it with the world.

Facebook
Twitter
Google+
Pinterest
Linkedin0
DiggDigg0
Tumblr0
Stumbleupon0
Reddit0
Delicious0
E-mail
Blogger0