Niewolnica na jeden dzień: fantazja BDSM

http://www.dreamstime.com/stock-photo-beautiful-sexy-girl-leather-handcuffs-image30132060

Anna nie spodziewała się, że może przegrać zakład który zawarła z Karolem. Niewinna zabawa, przerodziła się w seksualną podróż, gdzie kochankowie eksplorują nawzajem swoją seksualność i realizują ukryte pragnienia, o dominacji, podporządkowaniu i przemocy. Czy te doświadczenia odmienią na zawsze ich życie seksualne? Przekonaj się z nami.

Oto erotyczna opowieść (około 4000 słów). Zawiera dosadny język I jednoznacznie seksualną tematykę. Jest przeznaczona tylko dla dorosłych którzy są zainteresowani tego typu materiałem. Można ją kupować I czytać jedynie w miejscach gdzie nie narusza to prawa.

Fragment:

Zasady zakładu były proste: ktokolwiek wygra, otrzyma na następne 24 godziny tytuł „pana” a przegrany będzie przez ten czas „niewolnikiem”. Przegrany będzie musiał spełniać wszystkie rozkazy pana, dopóki nie minie cały ten czas. Kiedy Anna myślała o tym, jak idealna to będzie okazja do zmuszenia Karola, by zajął się różnymi obowiązkami domowymi które cały czas odkładał, on miał raczej inny pomysł na wykorzystanie swojej pozycji. Chciał niewolnicy, niewolnicy która zaspokoi wszystkie jego fantazje. I wiedział, że może bez trudu zamienić Annę w swoją sukę. Mimo, że zawsze zachowywała się słodko i niewinnie, w sypialni pokazywała, że ma w sobie ukrytą, inną stronę

Kobo

Also Apple, Google and SmashwordsLeave a Reply

Share this Page

Like our content?  Share it with the world.

Facebook
Twitter
Google+
Pinterest
Linkedin0
DiggDigg0
Tumblr0
Stumbleupon0
Reddit0
Delicious0
E-mail
Blogger0